Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-24, 15:26   #629
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 290
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez biindier Pokaż wiadomość

Pisałam wcześniej o problemach ze wzrokiem - byłam parę dni temu u okulisty i pani doktor stwierdziła, że moje nagłe pogorszenie wzroku nie jest spowodowane tabsami. Z jednej strony ok, bo to znaczy, że nie będę musiała odstawiać, ale z drugiej strony nie podoba mi się to - zawsze miałam świetny wzrok a tu nagle takie coś.. Niby wada niewielka, ale zawsze.. zastanawiam się czy w ogóle kupować okulary żeby na wykłady ubierać czy przed Tv, czy do kompa.
Narazie mam kropelki, kropię i zobaczę czy pomogą
ja też mam problem ze wzrokiem. w przyszłym tygodniu idę do derma i popytam co w związku z tym.

na dodatek nie mogę się wyleczyć z gardła. łykam już tydzień antybiotyk i nic. lipa. nadal boli a właściwie pobolewa. trudno to określić. nie podoba mi się to.

no a najgorsze, że moje gule nadal siedzą na linii żuchwy i bolą! czy to nie zejdzie do jasnej ciasnej? o właśnie, o te gule też będę musiała zapytać.

rumień- to jest dopiero paskuda. ostatnio mało na zawał nie zeszłam jak weszłam do łazienki w szkole i zobaczyłam się w lustrze. tak kątem oka spojrzałam a tam...! burak jakiś, pierwsze słowa do koleżanki : czemu ty mi nie mówisz, że taka czerwona jestem! weszłam prosto z dworu i spieszyłam się do szkoły więc możecie sobie wyobrazić...
6962ee0b3adcbc2617b598bd1f25bcc17ef659a8_65822eb548399 jest offline Zgłoś do moderatora