Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stepper II
Wątek: Stepper II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-25, 05:56   #2141
superja25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 26
Dot.: Stepper II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
MOBILIZACJA!!!

Dziewczyny błagam podzielcie sie informacjami o EFEKTACH, na pewno nie jednej przyda sie mobilizacja!

Ja zaczynam po raz kolejny.. i po raz kolejny obiecuje sobie, że regularnie. I pomyśleć, że gdybym od stycznia ćwiczyła zapewne cieszyłabym sie wiosennymi efektami wrrr..
ja tez jestem typem leniwca!!! Zawsze jeśli chodzi o ćwiczenia to miałam problem z regularnością ćwiczeń. Ale znalazłam na to jeden sposób! Kupiłam wiosenną kurtkę (co prawda w moim od niedawna rozmiarze , ale trochę przyciasną) i teraz niestety muszę ćwiczyć i chodzić na tym stepperze! Od poniedziałku ćwiczę z muzyka z ipoda, skupiam się na analizie tekstów tak bardzo że udaje mi się dzieki temu ćwiczyć coraz dłużej. Szkoda tylko ze koło steppera nie mam TV( Co do efektów to ja ćwiczę od jakiś dwóch miesięcy po długiej przerwie.... wiec różnie bywało....Pierwsze co widać gołym okiem to poprawa jędrnośći skóry...Ale to zawdzięczam ne tylko ćwiczeniom ale i Syrenie. A konkretniej o efektach to ubyło mi 2 kg , 2 cm w piersiach , 4 cm w tali, 1 w biodrze i 1 w udzie. Efekty może nie są spektakularne, ale ja też nie jestem bez winy. Czasem jeszcze ulegam pokusom no i przez chorobę nie ćwiczyłam z jakies 1,5 tyg. W każdym razie jak zjem coś niwdozwolonego staram się nie łamać. Na drugi dzień wymyślam sobie coś do zrobienia co pochłania energię np. intensywne sprzatanie, albo piesza wyprawa do sklepu który jest 3 km dalej i powrót z plecakiem wypchanym zakupami.....
W każdym badz razie mam nadzieje ze uda mi się założyć moją wymarzoną kurtkę nim słońce rozgrzeje się na dobre!!!!

ps. wczoraj 35 min stepperka i 5 min rozciągania
__________________
DO WAKACJI MNIEJ o 5 kg
superja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując