Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-26, 08:05   #795
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kanigirl Pokaż wiadomość
potem zlozylismy skarge na tego faceta i okazalo sie, ze jakis czas pozniej go zwolnili bo bylo duzo skarg na niego. Takze nie daj sie ponizac jakiemus dupkowi!!!!! On nie jezdzi z Toba charytatywnie ani za kare tylko dostaje za to pieniadze wiec ma sie zachowywac jak nalezy. Idz do kierowniczki tej szkoly, w ktorej sie uczysz i popros nie tylko o to, zeby z tym chamem juz nie miec jazd, ale także żeby jezdzic tylko z tym fajnym, z ktorym mialas na poczatku. Na pewno wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie debilami, tylko eliminuj ich ze swojego zycia
Dokładnie. Płacisz instruktorowi za to, żeby Cię uczył. Nie zależnie od tego, co za głupotę zrobisz, nie ma prawa na Ciebie krzyczeć, robić głupich uwag czy Ci ubliżać. Ja na początku urwałam lusterko. Nikt na mnie za to nie krzyczał.
Praca instruktora polega na tym, żeby Cię uczyć. Pokazywać coś i tłumaczyć aż do skutku. Jeśli komuś brakuje cierpliwości, niech zmieni zawód.
Idź do ośrodka i poproś o zmianę instruktora.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora