Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-26, 13:33   #1537
dafne00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
a ja po kolejnej korekcie i w dalszym ciagu dramat, krzywo i źle rozlozony barwnik.. nie wspominajac ze mialy byc brazowe a sa szare......

U mnie jest to samo zrobiłam brwi a raczej krzywe łuki jestem załamana wyglądam jak klaun!Chciałam zwrotu pieniędzy a kobieta która mi to robiła rozesmiała mi się w twarz i powiedziala że jak mi się nie podoba to mam zrobic jej spraw w sądzie! Co robić????

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia2_1985 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,ja szukam dobrego salonu w Poznaniu lub okolic np.swarzędz.lubon...chcia łabym tez zrobić sobie brwi tylko u mnie jest taki problem ze mam bardzo nisko ułożone swoje brwi i chce je podnieść więc bym miała je na skórze a nie na swoich brwiach i boje się ze bedzie to brzydko wyglądać ...pomózcie mi ,,,bo juz jedną nauczke mam do końca zycia operacja nosa którą robiłam rok temu i mam gorszy po operacji ,naturalny był ładniejszy ...więc teraz jestem uczulana jak mam robić jakieś zabiegi na twarzy PROSZE O POMOC
Mogę tylko odradzić p.Dorotę Dombrowską robiłam u niej brwi jestem załamana po prostu masakra tylko płakać!Ostrzegam bo nie ja jedna nie jestem zadowalana !
dafne00 jest offline Zgłoś do moderatora