Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 15:50   #702
Martine in Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraina czarów...?
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
R:

10.30 kromka, duża, taka jakby podwójna chleba razowego z makrelą ( 1/3) ogórkiem i szypiorkiem
12.00 jogo naturalny z łyżką owsianych górskich, łyżką siemienia lnianego, łyżką zarodków pszennych, 2 morele suszone, 2 daktyle
15.00 50 gram czerwonej soczewicy, jajo sadzone na teflonie, warzywa na patelnię, jakieś 200 gram.
18.00 wieśniak ze szypiorkiem
o której chodzisz spać? o 21? kolację powinno jeść się jakieś 3 godziny przed snem, inaczej spowalnia się metabolizm. zakładając, że chodzisz spać [najwcześniej] o 22, możnaby dodać jeszcze jeden posiłek - podwieczorek, potem ok 19 kolację i git nie lubisz owoców? do śniadania możesz spokojnie dodać jakąś pomarańczkę, jabłuszko czy na co masz ochotę
ogólnie mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez mikusia1302 Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze R/U:

1.bułka grahamka, połowa z masłem i szynką, plasterkami pomidora
drugie pół z sałatką jarzynową taką z majonezem, pół jajka, kawka
2. pół bułki z serkiem naturalnym i dżemem, sok kubuś, jabłko
3. wielka micha zupki jarzynowej z ryżem na mięsku, 4 żołądki
4. pol bulki z serem żółtym, activia wiśniowa, 2 jabłka, cappucino z mlekiem i cukrem
wchodzisz na r, czy na u?
sałatka jarzynowa [przez majonez], ser żółty, owocowe jogurty i cappucino na r raczej odpadają, ale to pewnie wiesz.
w zasadzie chciałam tylko powiedzieć, że rzuciło mi się w oczy, że w 3 posiłkach na 4 są kanapki. nie masz ochoty na coś innego? jest tyyyyyle możliwości, owsianka, serek homo, wiejski, twaróg, jajka...
__________________
...she moves in her own way ♪♪
Martine in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora