Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-28, 08:22   #709
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XI

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
bardzo ladne U ale jak dla mnie malo warzyw:P




Moje P (poza domem):

1 sn; owsianka na mleku 3,2 z musli i crunchy (po 3 lyzki) 2 lyzek otrebow z zurawina + po garsci: rodzynek, wloskich, mieszanki studenckiej, suszonych moreli, lyzka slonecznika, lyzeczka kakao, lyzka siemienia, rurkawaflowa z nadzieniem kakaowym może jakaś jajeczniczka kiedys? albo jajca sadzone/ na miekko? kieblaska? przy kompuslywnej przeszlosci powinno sie urozmaicac jedzenie zeby potem nie czuc potrzeby mieszania smaków

2 sn: duza kromka chleba ziarnistego, salatka wegetarianska z majonezem (kupna), 2 plastry szynki wieprzowej, salata, pomidor, zolty ser, ketchup (podgrzane w mikrofali), rurka waflowa x2
smacznie
3 sn; frytki z ketchupem z TZem aaaa
troche pozniej; kawa z mlekiem i curem z tesciowa + 2 pisanki czekoladowe (a tak do kawy)

ob; duzo gotowanych ziemniakow, karkowka zapieczona z "pomyslem na" albo fixem (nie jestem pewna TZ piekl - kocham Go za to ze mnietak rozpieszcza) z sosem z pieczenia, ogorki kiszone) - wszystko zapelnilo duzy talerz wiec spora porcja
wreszcie jakis porzadny obiad! soczek/kompocik do popicia i bedzie superrr
kol; miseczka roznyh platkow, crunchy i otrebow, siemie, morele, sliwki, jablko
platki z mlekiem?

dopiero teraz widze ze w 1 sn nie ma owocka
mimo to baaardzo prosze o cene
uciekl Ci gdzies podwieczorek i deser,ale wreszcie jakos bardziej wartosciowo!
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora