Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 14:16   #2848
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

co do naczynek to ciągle stosuję hydrolat oczarowy, który też tam chyba je wzmacnia ale w planach mam właśnie wspominany macerat z kasztanowca i z nim będę coś kombinować, chociaż zastanawiam się nad tym z arniki. Dodatkowo jem tabletki z wyciągiem z kasztanowca(venescin) bo mam skłonność do żylaków a na naczynka też ma wpływ - wzmacnia - jem już je jakiś czas, dermatolog mi je przepisała
Rozstępów nie da się do końca wyleczyć, ale cóż...można je doprowadzić do takiego stanu, że nie będą takie widoczne i to mój cel. Najgorsze są na biodrach na razie tamanu na nie stosuję bo nie mam nic innego - chyba, że kwasem je potraktuję... w sumie ten 10% z BU poprawia jędrność i elastyczność skóry, nie zaszkodzi chyba więc będę testować dzisiaj chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na rozstępy
Bardzo polubiłam się z mleczkiem jedwabnym z BU, tzn. moje włosy na końcówki dodatkowo stosuję dalej kokoska xD i włosy są w stanie rewelacyjnym.
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora