Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tusz do rzęs Pani Walewska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-12, 18:43   #885
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Tusz do rzęs Pani Walewska

Cytat:
Napisane przez aisne
Postanowiłam, ze ktoś na tym wątku powinien zachować rozsądek Dlatego wypunktowałam najważniejsze rzeczy do wypełnienia:

1. Jakie są adresy sklepów, do których wysyłamy maila? Najlepiej by podać tu od razu maile, zeby osoba, która będzie je pisac nie musiała wyszukiwać.

2. O jakiej treści maila piszemy (podaję propozycję):

Witam,

Chciałabym się dowiedzieć, czy mają Państwo w swojej ofercie tusze Pani Walewska Polskiej firmy Miraculum. Jeśli tak, czy byłoby możliwe złożenie zamówienia na ok 300 tuszy z wysyłką do Polski?

Jeśli nie prowadzą Państwo sprzedaży tego tuszu, czy wiedzą Państwo gdzie indziej można go zamówić?

Z poważaniem

xyz

3. I wtedy te osoby, które zgłaszały, że że po rusku umieją (z tego co pamietam to była a-sea-of-honey jeśli dobrze piszę) mogłyby takie maile napisać. Z tego co pamiętam to był gdzieś podawany link do czcionek ruskich.

edit. znalazłam



I wtedy będzie porządeczek
Dobrze, ze tu ktoś choć cos kontroluję, bo z Wami to nie idzie sie połapać
Przezde wszystkim, strone wczesniej jakas wizażanka mówiła, że ma ROSYJSKĄ KLAWIATURĘ i może to nam napisać. Poza tym w Wordzie też sa chyba rosyjskie literki w symbolach i na upartego tak list tez mozna sklecic.

Znalazłam post koleżanki z klawiaturą http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=818

Ja kiedyś uczyłam sie rosyjskiego, wiec w ostatniej ostateczności mogę coś przeczytać, ale zapewne sa tu Wizażanki po filologii rosyjskiej etc, ktore lepiej by sobie z tym poradziły.

Sukienko, wlej nam tutaj skan tego listu babci i razem sprawdzimy!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując