Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2 Wrzesień 2006
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-13, 19:05   #122
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez AHaa
witam iza 251 mam pytanko, czy salon anna jest w kielcach? chyba nie? patrzylam w necie,sukieneczki maja ladne,ale nie moglam znalezc nazw i nie wiem ktora to adelajda ja na poczatku tez zakochalam sie w rybce "classa", lezala na mnie dobrze,ale ostatnio mi sie odwidzialo i jednak zdecyduje sie na gorsecik ze spodnica(jak typowa waga, nie moge sie zdecydowac)!a czasu mam malo, bo jutro juz jade do swojego miasta rodzinnego (ponad 300 km!!!)- tam bede szyla suknie, krawcowa ok. i jest o polowe tansza niz w kielcach tez mi sie marzy dlugaaasny welon a do mojej rybki by chyba nie za bardzo pasowal no zobaczymy, moze mi pani krawcowa jeszcze cos podpowie
co do bizuteri i calej reszty to jeszcze nie chodzilam, ale tu sie ladnie do ciebie kochana izo usmiechne, jak cos znajdziesz to daj znac co i gdzie ja za tydzien wracam,to tez polatam, wiec jak cos fajnego znajde to tez podpowiem
wielki buziak za zalozenie posta,dobry pomysl
pozdrawiam przyszle panny mlode
Witam cie serdecznie - otóz ja moją suknie wybrałam w STASZOWIE , tu ten model jest bardzo popularny wśród panien młodych, tzn. ADELAJADA - ale siedziba SALONU jest także w BUSKU ZDROJU - gdzie prawdopodonie wybiorę się po buciki http://www.anna.ipr.pl/ tu są namiary na pozostałe salony tej firmy. POLECAM szczerze, bo sukieniusie są przepiękne Pozdrawiam
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując