Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-14, 21:41   #194
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny ja od 3 tygodni szukałam jakiegoś odpowiedniego dla mojej karnacji brązerka. Przejrzałam dosłownie wszystko, aż wreszcie dziś kupiłam!!!
Siedziałam w Sephorze, a potem w Duglasie,a potem znów w Sephorze prawie dwie godziny bo testowałam dosłownie wszystkie chyba Poddałam się nawet malowaniu dla próby terrakotą Guerlaina i tym nowym brązerkiem ArtDeco. Suma sumarum zdecydowałam się na puderek Sephory S45 za namową Pana wizażysty, ponieważ wyglądał na mojej buźce identycznie jak ten najjaśniejszy Guerlaina, więc stwierdziłam, że nie będę przepłacać. Wcześniej jak maziałam nim tylko łapkę wydawał mi się za ciemny, ale na buzi umiejętnie nałożony wyglada zgoła inaczej. Mam nadzieję, że będę zadowolona z nowego nabytku.
Przy okazji w ramach oszczędzności na puderku Guerlaina wrzuciłam do koszyczka idąc do kasy i rozświetlacz Sephory I-10 Załaczam fotki moich nabytków.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:51
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując