Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-09, 11:58   #4566
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na poczatek proponuje przejsc sie po watkach poszczegolnych firm, nad ktorymi dumasz. Wiekszosc z nas zaczynala od EDM, wiec ma porownanie do innych marek ale nalezy szukac informacji w watkach firmowych. Nie wystarczy zasiasc do watku ogolnego i czekac na zmilowanie.

Tabelka... a jakis pomysl kto zechcialby podjac sie tak tytanowej pracy, dysponowal kolorami dla wszystkich zainteresowanych i jeszcze potem wysluchiwal marudzen, ze zdjecie nie oddaja rzeczywistosci (bo nawet najlepsze nie dadza nam takiego wyobrazenia jak produkt trzymany w rece). Badzmy powazni. Na forum jest masa ulatwien, wystarczy sie troche zakrecic dookola. Zreszta podejrzewam, ze nawet jakby podobna tabelka istniala, to znalezli by sie kolejni chcacy dostac wszystko na tacy.
Wiele zdjec, swatchy i porownan znajdziesz na watkach, ktore cie interesuja - przeszukaj je. Nie ty jedna uzywasz tych kolorow z EDM, wiec powinnas bez problemu znalezc wpisy podobnych osob.
Nie czekam na zmilowanie, czytam, studiuje, testuje-zdaje sobie sprawe, ze stworzenie takiej tabelki to syzyfowa praca...Nie oczekuje, ze ktos mi cos poda na tacy, po prostu latwiej byloby mi tak skorzystac z doswiadczenia innych. Po prostu zmarzyla mi sie tabelka, z ktorej korzystalam szukajac stanika idealnego- opierajac sie na doswiadczeniach innych moglam wstepnie wyeliminowac to, co absolutnie mi pasowac nie bedzie.
Dziekuje niemniej za pouczenie. Bede dalej studiowac forum.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora