Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 11:10   #1970
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez the_blue_caterpillar Pokaż wiadomość
A jaki jest właściwy i prawdziwy? Wy tu popadacie w jakas paranoję
Nagle kaczor stał się taki cudowny, kochany, cieply.. Ah te brzydkie media pokazywały prezydenta i sprawy polityczne zamiast tego jak się prztula z żoną..
Nie uogólniaj. Dla mnie nie stał się NAGLE cudowny, kochany i ciepły. Od początku uważałam, że jest dobrym Prezydentem. Jego wypowiedzi, w których często powtarzał, że wszystko co robi, robi dla Polski ukazywały jakie jest jego podejście. I uważam, że pokazywali go w różnych sytuacjach, także tych "lżejszych" i mniej poważnych, kiedy przytulał się z żoną, czy całował ją w skroń. A ... każdy widzi to co chce widzieć. Dodatkowo.. No cóż. Głównie prywatna tv TVN, która jak wiadomo jest przeciwnikiem PiS pokazywała tylko to, co chciała i mówiła tylko to co chciała.

I tak jak już tu powiedziałam wcześniej. Gdyby nie było ogłoszonej żałoby narodowej to hulaj dusza piekła nie ma. Jednak została ogłoszona a Ty również tworzysz naród i powinna Cię w ten czy inny sposób obowiązywać. Chodzi tu poprostu o zwykły brak lekceważącego podejścia. Acha i miło by było jakbyś chociaż nie pisała "Kaczor" i pomyślała, że to może kogoś urazić. Wystarczy z imienia i nazwiska. No .. Chyba, że to dla Ciebie jakiś ogromny problem. Problem z uszanowaniem kogoś (jako człowieka) po śmierci.

Dzisiaj dopiero to wszystko do mnie dotarło. Włączyłam tv i łzy same mi się cisnęły do oczu.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-04-11 o 11:15 Powód: dopisek
effectt jest offline Zgłoś do moderatora