Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anglia cz. III
Wątek: Anglia cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:28   #4546
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow. Pierogi wychodza okej ale maszynke do mielenia i tak chcialabym miec! I zmywarke tez, ale nie mamy jej gdzie upchnac...
Ja też kupuję w Tesco, ale wieprzowina mielona jest dość droga i w takich małych opakowaniach i ona jest dobra, tylko trzeba patrzeć żeby świeża była. A wołowinę to i nawet tą tańszą nieraz kupię w Tesco, im tańsza tym generalnie więcej tłuszczu, ale ja i tak wysmażam i odlewam tłuszcz jak robię np spagetti. Tylko z tej tańszej to od razu trzeba coś robić póki świeża, leżała kiedys kilka dni i... wyglądała okropnie, o zapachu nie wspomnę...

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje
Rozmowy z Wielkim Uchem widzę uskuteczniasz
Trzymam kciuki coby mdłości szybko przeszły.


Aniele - wszystkiego naj


A poza tym to wróciłam dziś wcześniej do domu, bo tak się fatalnie dziś czuję Boli mnie: głowa, brzuch, kark, oczy , jest mi niedobrze i mam bardzo dużą nadwrażliwość na światło. Migrena mi się przyplątala Tak więc jestem już w łóżku, roleta zasłonięta, tylko jeszcze ekran laptopa troszkę za jasny Wypiłam herbatkę z cytrynką i grypową saszetkę, w razie czego gdyby to jednak grypa jakoś się inaczej zaczynała. I udaję się na spoczynek
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:30
peorth jest offline Zgłoś do moderatora