Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-12, 20:03   #933
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
ja sie teraz nie opalam bo nie bede ryzykowac teraz to sobie moge uzywac balsamow brazujacych co najwyzej
ale jak skoncze kuracje i odczekam pare miesiecy to na wiosne chcialabym miec lekko opalone nogi
ja też czekam na chwilę gdy nie będę reagować na słońce i będę mogła wystawić pysk do słonka. Nie w celu opalania się, ale tak zwyczajnie poczuć ciepło słonka, które nie wyrządza aż takiej szkody jak teraz


chłopaku, jesteś jak namolny zdezorientowany robak...
Cytat:
Czekolade mleczna traktujesz na rowni z batonikami i innymi czekoladowymi przysmakami ?
zalezy o jakie batoniki chodzi, o jakie czekoladowe przysmaki
nie mogę postawić znaku równa się miedzy czekolada mleczną a OGÓLNIE batonami i wyrobami czeko

dlaczego o to pytasz?

Cytat:
Na redukcji, NIE jest wskazane jedzenie chipsow, batonów itp, ale nie jest to zabronione, wiec mozna jesc, ale jezeli juz to za dnia, a nie wieczorkiem btw

Tak samo ze sloncem, nie jest wskazane, ale tez nie jest zabronione. Co nie oznacza, ze popieram jaranie sie na sloncu/solarce podczas leczenia
jest zabronione, mozliwe tylko z zabezpieczeniem filtrami przeciwsłonecznymi

Cytat:
Ty jestes gópia, bo nie rozumiesz przytoczonego przykladu : D
fakt, że jestem głupia (i gÓpia też), potwierdziłam już w pierwszej części tematu, nigdy tez się tego nie wypierałam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora