Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne odchudzanie od 07.04.10"
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 06:34   #586
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Wspólne odchudzanie od 07.04.10"

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
Podstawowej?...Kochana, ja nie mam żadnej odchudzam się kompletnie na czuja , bez żadnej określonej diety, podczytując co Wy tam jecie. Padło słowo musli więc jem musli, a że na kolację, dobra zjem rano. Widzę, że sporo się od Was nauczę: oklaski:
Kochana kolacje są białkowe na redukcji Musli jeżeli już to na śniadanie, choć też bym się wzbraniała, gdyż to nic niewartościowe

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
SharMea są takie gabinety fitness, u mnie powstał nowy, jakies 2min drogi od domu Są tam właśnie te Rollen i Vacuwell. Zauważyłam to bardzo przypadkiem, jak szłam do dentystki na usuwanie kamienia Wzięłam ulotkę, poczytałam, no i sprawdziłam w googlach od razu opinie na temat tych urządzeń- podobno działają, więc pomyślałam że spróbuje Za karnet na 10 wejść zapłaciłam 150zł , a za 20 wejść się tu płaci 280zł. Z tego co wyczytałam w necie to nie jest źle, bo jakieś dziewczyny pisały, że w Krakowie czy Warszawie się po 200-240zł płaci za 10 zabiegów . Ja jestem z Gdańska, ale pewnie co gabinet, to swoje ceny, więc się trzeba po prostu popytać. Będę informować jakie mi to przynosi efekty W każdym razie na tej bieżni dzisiaj nieźle się wymęczyłam, już czuję w mięśniach, zwłaszcza na udach i pośladkach
Zazdroszczę Ci. U mnie pewnie najbliżej Katowice, a to i tak ponad 100 km ode mnie ;|. więc odpada. Zostają gacie termo jakieś tam ;D

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusiaw85 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja wczoraj niestety nie wykonałam swoich planów. Bo po kursie tak ok.21 miałam isc pobiegać, nawet namówiłam TZ zeby mi towarzyszył, ale... było na dworku juz ciemno i nagle poczułam sie tak strasznie zmeczona, ze darowałam sobie ćwiczenia niestety

Ale za to po powrocie juz nie jadłam normalnego obiadku, ze wzgledu na pore tylko zjadłam wiesniaka i odrobine surówki.

Na dziś zaplanowałam sobie :
I sniadanie mieszanka muesli+owsinka, zarodku,otreby z jogurtem-dziś była owocowa jogobella
II sniadanie będzie troszke surówki
Obiad talerz rosołku (niestety dostałam od mamusi wiec trzeba zjesc)
Kolacja pewnie wiesniak albo grejfrut

Wiem że powinno byc 5 posiłków ale ze wzgledu na to że chodze wczesnie spac nie będzie 5. Za wczoraj dzis planuje pobiegać, i może zrobie jakies 8 minutówki albo poucze sie krecic hula-hopem.
Co myślicie??
Skoro planujesz ćwiczyć to radze zjeść więcej Rosół ma do 180 kcl. To mało, jak na obiad. I nie jedz grejpfruta na kolację, owoce do 16 godziny

Wcinam właśnie owsiankę Życzę miłego dnia Dziewczyny
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2010-04-13 o 06:36
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując