Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.) cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-13, 10:12   #3378
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Zima powoli mija, a każde z naszych dzieci pięknie się rozwija (07-08.2009r.)

Cytat:
Napisane przez chrupcio Pokaż wiadomość
Mój brzdąc też tak zaczął robić, a dodatkowo jak widzi, że siedzę obok to zaczyna się na mnie wdrapywać tak jakby klęczała i próbuje się prostować rewelacja

a wczoraj zaskoczyła nas niesamowicie. Utarłam jej jabłuszko na dużych oczkach i chciałam nakarmić. zjadła jedną łyżeczkę i więcej nie, od męża też, no to odłożyliśmy talerzyk. Jak zobaczyła że talerzyk leży samotnie a na nim jest łyżeczka z papu to sama ją podniosła i wzięła do buzi i zjadła co na niej było, potem wyrzuciła łyżeczkę i zaczęła wcinać rączkami . Chyba nie muszę opowiadać jak wyglądało wszystko wokół i ona sama. Jadła na kocu na podłodze, a my siedzieliśmy obok. Był jeszcze u nas znajomy więc się zagadaliśmy i nie posprzątaliśmy i po pewnym czasie okazało się, ze jagódka jest równie skuteczna jak odkurzacz wyzbierała większość rozrzuconego jabłuszka paluszkami i zjadła. Jej pierwszy samodzielny posiłek trwał prawie 3 godziny
hehe maly odkurzacz -nie musisz sprzatac
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora