Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Komedia pomyłek :)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-12-21, 09:51   #26
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Re: Komedia pomyłek :)))

He he miałam wiele podobnych historii... A kiedyś już pod koniec roku szkolnego kiedy było ciepło, rano się bardzo spieszyłam do szkoły... i dopiero tam zorientowałam się że mam grube zimowe skarpetki... w dodatku jedną szarą a drugą... jaskrawo czerwoną! Najbardziej nienawidzę gdy wysyłam w pośpiechu wiadomość niestety do kogoś innego niż zamierzałam, a zdarza mi się to dość często... Z kolei mój tata kiedyś miał spierzchnięte usta, szukał kremu ale znalazł pomadkę bezbarwną, posmarował... ale to był klej w sztyfcie. Innym razem mieliśmy iść w gości. Wszyscy już gotowi prócz ojca no więc szybko szybko... czekamy na niego w przedpokoju a ojciec wychodzi gotowy... w spodniach mamy!!! Stanął przed lustrem zdziwił się że nie może zapiąć i że jakieś takie przyciasne te spodnie... A on po prostu widział że kolor podobny do jego spodni więc wziął je. Wyglądał przekomicznie! Naszczęście nie wyszedł tak na ulice... ale najzabawniejsza była jego mina... Kiedyś w wakacje chyba przez tydzień szukałam kostiumu kapielowego . Byłam pewna że jest w domu bo na 100% wzięłam go gdy wracaliśmy z jeziora. Tylko ze w domu przetrząsnęłam wszystko i nigdzie go nie było... Tydzień później okazało się ze mama schowała go przez przypadek do zamrażalnika... No tak tam nie przyszło mi do głowy szukać
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując