Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - New York, New York..;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 14:31   #13
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: New York, New York..;)

Cytat:
Napisane przez hippie_ Pokaż wiadomość
Na samym początku chciało mi się płakać ogromne miasto a ja byłam w nim sama(nie dosłownie)nie umiałam tam się odnaleźć. siedziałam w domu i bałam się gdziekolwiek wyjść. mieszkaliśmy na prawdę w fajnej dzielnicy(na początku Brooklyn) a ja zamiast poznawać nowych ludzi, siedziałam w domu przerabiając stare zdjęcia w PS zamiast wyjść i zrobić nowe potem zaczęłam się przełamywać. codziennie zakupy, nowa praca, długie spacery po parkach. zaczęłam poznawać coraz więcej i więcej ludzi różnych narodowości. poznawałam amerykanów, polaków, brytyjczyków, włochów etc. teraz mam mnóstwo wspaniałych przyjaciół, którzy wielokrotnie mi pomagali.
Na co dzień pracuje w biurze. z angielskim nie mam problemu bo znam doskonale. na początku znałam dobrze, tak ze spokojnie mogłam się porozumieć. przez te 2 lata znam go super dobrze(tak mi sie wydaje, bo bez problemu rozmawiam z rodowitymi amerykanami)
teraz hmm... mieszkam w dość pożądanej dzielnicy, mianowicie na Manhattanie.
mój dzień wygląda mniej więcej tak:
rano jem śniadanie pije kawę i jadę do pracy. po pracy wracam do domu i wiadomo cos posprzątam coś ugotuje, potem czas dla siebie(seriale, książki), wieczorem spotkania z przyjaciółmi lub razem z tz zostajemy w domu i oglądamy tv etc. czyli całkiem normalne życie! ciekawych ludzi można spotkać. mogę wrzucić jakieś tam"street photos" jak chcecie.
a co do przestępczości to chyba przesada. wszędzie jest przestępczość i nic na to nie poradzimy. jeszcze nikt mnie nie okradł, nikt nie pobił. NYC mi się podoba a mojego życia za nic w świecie bym nie zamieniła a póki co, muszę pracować dalej. jak chcecie to pytajcie. mam nadzieje że watek nie umrze śmiercią naturalną
Gdzie na Manhattanie?

Ja mieszkam co prawda w Huntington Beach, w slonecznej CA, ale mam przyjaciol w NYC, w tym dwoje na Manhattanie, stad moje pytanie.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując