Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 16:35   #2667
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Cuciola to że nie ufasz tym koleżankom TŻ to jak dla mnie oznacza że nie do końca ufasz swojemu TŻ. Jak on nie będzie chciał to one mogą "na rzęsach stawać" i nic z tego nie będzie. Mój TŻ ma dwie serdeczne przyjaciółki (jedną zna od dzieciństwa a drugą ok 10 lat) i jakoś mnie nie rusza że wymienia z nimi smsy, telefonują do siebie a od czasu do czasu idą na kawę pogadać.
Ufam mu..nie draznil mnie fakt,ze teraz wiecej czasu spedzal ze znajomymi z kierunku niz ze mna,bo ciagle siedzi nad praca. Jestem pewna ze Tz ponad kolezenskosc by sie nigdy z nimi nie posunal,ale denerwuje mnie jak sie one przychlebiaja do niego.
Ale musze powiedziec ze odkad promotor zatwierdzil mu oficjalnie ta prace to od wczoraj mamy o wiele wiecej czasu dla siebie wiec zaraz humor mi sie poprawil.

Labirynth witaj!

nosku kuruj sie i zdrowiej!

Cytat:
Dopiero mam 10 lvl ;P zaraz Ci podam na PW
Shpilciu czekam! chetnie pomoge ci umeblowac domek peta

Cytat:
zapach jest pudrowy - zdecydowanie, miaąlm już dwa razy krem, balsam, krem do rąk
jak nie jest jakos zbyt intensywny to powinien mi sie spodobac dziekuje!

Cytat:
ciuciola musisz to wytrzymać, on teraz ma trudny okres, a wiadomo jak to wszyscy przed obroną się stresują, dlatego na pewno go koleżanki zagadują. Tak jak mówi Koshatka wykorzystaj ten czas dla siebie po obronie wszystko wróci do normy
dokladnie. Juz powoli wraca do normy. W sobote idziemy oddac prace by dodali skorkowa okladke..a potem na lody
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora