Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - New York, New York..;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-16, 13:35   #22
hippie_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 16
Dot.: New York, New York..;)

Cytat:
Napisane przez martynoszka Pokaż wiadomość
hippie_ jesli chodzi o "street photos" to ja jestem jak najbardziej na TAK
uwielbiam oglądać takie zdjęcia -najczęściej w googlach coś znajduje , lub na blogach nowojorczyków . ale takie zdjecia np, widok z okna lub sąsiedztwo to raczej malo spotykane widoki, ludzie bardziej sie koncentrują na tych znanych ulicach
Hmm... może opowiesz nam jak sie znalazłaś w ny, pierwsza praca i.t.p
Pozdrawiam )
zdjęcia będą ale na razie nie mam jakoś czasu. jak się znalazłam w NY? moj tz ma tutaj babcie i od dziecka przyjezdzal ja odwiedzac raz na rok, na wakacje. pewnego razu pomyslal ze chcialby tu zamieszkac. ja przyjechalam z nim i spodobalo mi się na nastepny rok przeprowadzilismy się. z praca to bylo tak... tz szybko dostal prace u znajomego jego babci. ja siedzialm w domu, bo troche sie balam wyjsc, jak juz wczesniej wspomnialam. ale jak juz sie odwazylam to znalazlam w malej firmie. firma rok temu zbankrutowala i razem z tz przenieslismy sie z Brooklynu na Manhattan a ja zaczelam prace w wiekszej firmie, potem znowu w innej etc. tak ze po dzień dzisiejszy mieszkam w UWS przy Central Parku, jakbyście chciały tak dokładnie wiedzieć

Cytat:
Napisane przez Elizabetti Pokaż wiadomość
Czesc ;-) Ja wprawdzie mieszkam w Waszyngtonie ale usilnie namawiam mojego TZ aby sie przeprowadzic do NYC, moze juz nawet na jesien tego roku jak sie zgodzi bo on ma tam cala rodzine a w D.C. prawie nikogo...no i NYC to super miasto! Wprawdzie w Waszyngtonie rowniez mieszka sie przyjemnie ( i o wiele spokojniej - jak twierdzi TZ) ale NYC to jednak NYC...
zgodze sie NYC to zawse bedzie ten NYC
hippie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując