Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio sobie uszyłyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 18:49   #1669
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Ja też szyłam tą sukienkę, wstawiałam ją w okolicach maja właśnie, ale zdjęcie było niezbyt dobrej jakości, bo z tel.
Sukienka jest wygodna, ja szyłam z satyny. Rękawki wyszły takie raczej luźno opadające, więc nie ma obaw, żeby była zbyt wąska. Tym bardziej, że ja mam raczej szerokie ramiona.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1242158049
Dzięki za informacje sukienka jest świetna, co raz bardziej mi się podoba ten model tylko chyba bede musiała znalezc inny material do niej, bardziej elastyczne

Cytat:
Napisane przez kociczek Pokaż wiadomość
Ha! A tą też akurat szyłam, widzę, że mamy podobne gusty Nie wstawiałam jej tutaj do wątku, bo jakoś o niej zapomniałam. W tej ramiona z całą pewnością nie będą za wąskie, bo w zasadzie to nie ma rękawów tylko przedłużenie całości. Ale jeszcze nie miałam jej okazji założyć na żadne wyjście, więc jak jest z wygodą w praktyce, to niestety nie wiem, ale mierzona po uszyciu wydaje się całkiem całkiem. Aha, i ma piękne wycięcie z tyłu
wlasnie te pseudo-rekawki bardzo mi się w niej podobaja, mam jedna sukienke z podobnymi rekawami i wyglada to bardzo ladnie i przyjemnie sie nosi, a o sukience z wycieciem na plecach mysle juz od kilku lat ;-)
to moze sie pochwalisz sukienka?
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując