Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe Panny Młode
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 19:36   #2208
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
echh masakra z tym. Czyli ty dostajesz antybiotyk. A jak okulista nazwał infekcję? Nie miałaś zapalenia spojówek?
U mnie objawy były następujące-o włożeniu soczewek mogłam zapomniać-ból oka był nieziemski. Oczy bolały jakby coś mi się w to oko wbijało- kłujący ostry ból, Jak dla mnie oko wyglądało totalnie normalnie, nie czerwone, naczynka nie popękane, zero jakiejś wydzieliny. A na światło to łzy leciały mi ciurkiem. Ja poszłam na izbę przyjęć okulistyczną, bo nie mogłam bólu wytrzymać . Tylko mi łatwiej, bo wtedy studentką medycyny byłam, więc łatwiej sie wkręcić.

Podczas leczenie nie wkładasz soczewek? Nie powinnaś. Po drugie- po wyleczeniu infekcji powinnaś zmienić parę soczewek na inne.
A może Ty też wirusówkę miałaś i masz jakieś torbielki tak jak ja kiedyś? Grrr.. muszę sobie laser zafundować. Tylko się boję
U mnie objaw jest taki, że drapie mnie coś pod powieką górną i tyle. Nic innego... Oko wygląda normalnie itp. Bolało dość mocno przez pierwsze dwa dni, ale przeszło i teraz leciutko drapie...

Mi okulista stwierdził, że to cysta jakaś jest. I odesłał potem do jakiegoś centrum okulistycznego, gdzie terminy były wolne na maj A ja to muszę mieć szybko zrobione. Więc idę do innego centrum okulistycznego i mam nadzieję, że na tym się skończy... Koleżanka mi mówiła, że jak jej chłopak miał cystę, to babka mu to igłą przekłuła i przeszło

Soczewek od tej pory nie założyłam i tamte wyrzuciłam już dawno, bo idealnie mi się to zgrało z końcem ważności. Jedyny plus... Tylko teraz się płyn marnuje stojąc, jak go nie używam...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora