Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-18, 18:12   #661
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Napisałam jeden post.
Odkąd Alchemiczka została modką, też już tam nie pisze, chyba powinnaś wiedzieć, dlaczego.
Pozdrawiam, Sandija

A swoją drogą, cóż za dziś za urodzaj:
już kolejna osoba zajrzała do nas, tylko po to, by wtrącić swoje trzy grosze na temat totalnie niezwiązany z naszym wątkiem. Hm.
Czy ktoś jeszcze chciałby coś napomnkąc na temat aktywności na f?
No to jeszcze ja coś napomknę, jeśli można.
Droga Sandijo, rzeczywiście nie udzielasz się u nas zbyt często, przynajmniej pod nowym adresem, bo pod starym na fora.pl napisałaś 23 posty. Poza jednym postem na nowym forum, o którym wspomniałaś, Twoje udzielanie się ograniczyło się do skopiowania mojej wypowiedzi i zamieszczenia jej na tym forum jako swojej własnej. Na dowód tego przedstawiam screeny obu wypowiedzi, żeby można było porównać tak treść, jak i daty i godziny ich zamieszczenia na obu forach. Posty dzieli od siebie 20 min. Nie muszę chyba dodawać, że to nazywa się plagiat i jest niezgodne tak z polskim prawem jak i z dobrymi obyczajami.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego wizażowania, jak również miłego i owocnego używania kwasków i filterków pod czujnym okiem eksperta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biowiz(obrob).JPG (93,6 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biofem (obrob)2.JPG (98,6 KB, 180 załadowań)
nan jest offline Zgłoś do moderatora