Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 06:55   #2863
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
U mnie zużycia stoją
Nie opowiadałam Wam, ale w czwartek byłam w YR i ostro mnie ekspedientka przykurzyła. Chciałam kupić Mamie krem z filtrem, ale nie mieli, a ona mi wmawiała że w ogóle takiego kremu nie mają w YR (Mama go używa od dawna, zresztą jest dostępny w ofercie w necie więc na pewno go nie wycofali) i że mi się pomyliło, bo to pewnie innej firmy A w YR zamawiam od ok. 10 lat i znam te produkty na wylot Chciałam koniecznie skorzystać z tej promocji żeby kupić torbę sportową (śliczna jest ), więc w drugiej kolejności chciałam maseczkę peel off, bo nie mam akurat żadnego peel-offa, a z YR mam wypróbowany i odpowiada mi jak rzadko który. Podchodzę do półki i widzę, że są pozostałe maseczki z tej serii, a peel offa nie ma Dopytuję się pani, czy mają z tej serii peel off, a ona mi zaczęłą wmawiać, że ta matująca jest peel off. Co za baba! Wyszłam z hukiem stamtąd! Trudno w Płocku nie zarobią, a zarobią w Toruniu

Ło matko..przecież to jej praca?? I jak można tych kilku kosmetyków nie spamiętać?



......................... ................
Wykończyłam kolejną próbkę szminki Już ostatnią z serii "Potęga koloru" ,teraz zostały mi 2 próbki z serii przeciwzmarszczkowej avonu

Jestem Bardzo bliska wykończenia kremu do rąk ziaji z bawełną, i znalazłam zapodziany rok temu olejek z aromatoterapią różany do ust WIBO. i to tyle zużyć jak na razie..wątpię by udało mi się jeszcze coś zużyć


Za to za 2 dni odbieram zamówienie w aptece na maseczki (mąż mnie namówił szok! )
HERBAPOL: maseczka z bzem, z nagietkiem i z żeńszeniem.
A dziś przyjdzie do mnie prawdopodobnie zestaw miniaturek aptecznych specyfików do buzi..może cos w końcu mnie nie będzie uczulać?????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora