Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z Tłuszczem II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 19:54   #791
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Dzień dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
U mnie z kolei jest tak, że wolę nawet nie próbować.
Nie jem ani kawałka, bo boję się, że na 1 mogłoby się nie skończyć
A 2 sprawa, że wogóle mnie nie ciągnie do słodyczy ani do podjadania.

Dziś aeroby+siłowe.
No i zakupy.. okazało się, że jadłam przeterminowane wpłatki owsiane i przeterminowany ( o 10 miesięcy!) słodzik
Często tak mam, że nie kończy się na 1 kawałku, ale to wina mojej silnej słabej woli, którą słabo trenuję Ja teraz kupiłam dżem żurawinowy 2 miesiące po terminie ale wiedziałam, że się przeterminował hehe. Ale jest tak pyszny, że nie mogłam się oprzeć, tym bardziej, że wzięłam go za pól darmo

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
hejka
sorry,że się wtrące ale widzę,że zastanawiacie się nad dukanem

to powiem tak, ja spróbowałam kilka dni- i efekt na wadze wręcz niewiarygodny, niestety nie nadaje się dla dziewczyn ktróre ćwiczą, a z tego co się zorientowałam parę stron wcześniej to prawie każda z Was ćwiczy

Dukan obcina na maksa węglowodany- mi po prostu było słabo i nie miałam mocy

Zostałam przy jego przepisach bo są wspaniałe- np dopuszcznie słodyczy, świetnie smakuja te desery
ale dodałam więcej węgli i efekt dalej się utrzymuje! waga leci nadal jak szalona

niestety, to juz niby nie dukan ale co tam
pozdrawiam cieplutko
Właśnie dlatego tez zastanawiam się nad nim ciągle. Ja jem duzo węgli i boje sie obciąc je zupełnie. Ale dzięki

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Mako, Kalijka
właśnie wpierniczam kiełki i zaraz ide do pracy, ludzie jak mi się nie chce...wiosna idzie i nie ma się gdzie zmieścić na sali
Kiełkowa dziewczyna Moja kiełkownica stoi zakurzona gdzieś na szafie hehe

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Hejka!
Piszę do Was z zapałkami w oczach, które włożyłam sobie po tym jak przysięgłam nie przespać kolejnego słonecznego popołudnia Cały dzień trzymam dietę, tylko z rana wpadły w biegu dwa paszteciki ale można to przemilczeć Dzień w pracy przeleciał błyskawiczenie, a teraz piję kawkę i zaraz lecę pobiegać

Kupiłam sobie panterkowe legginsy i nie mogę się napatrzeć, jak korzystnie wyszczuplają nogi stoję głupia przed lustrem i patrzę na te zwierzakowe raciczki
ja ostatnio też ciągle chodzę senna, czy lato w końcu nadejdzie pełna piersią?
Właśnie, do czego nosic takie leginsy?? MOje jedne leżą w szafie, bo nie wiem co założyć do nich na górę

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Suz - wklej zdjęcia w panterkach, możesz obciąć głowe
Inch na dietetyce są przepisy Dukana
Poszukam później bloga jednej z PM2011, ma na blogu fajne przepisy
Mam http://dukan.blox.pl/html/1310721,26...9,170.html?1,1 myślę, że się nie pogniewa.

Nie chce mi się ćwiczyć. Weekend tez w sumie przebimbałam, ale miałam 2 i jakoś nie miałam ochoty na nic. Ide zrobić okład na zatoki.

PS. kalijko raczej nici z mojego farbowania u Ciebie, bo ja z dolnośląskiego
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując