Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 30+ ... zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 06:44   #2273
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: 30+ ... zapraszam :)

Witam was poranną kawką,
Melkas cieszę się, że jesteś, zgadzam się z tym co napisałaś.

Szkoda, że musicie brać antybiotyk, ale w końcu trzeba zaleczyć niedoleczone infekcje. Sport poczeka.
A skąd ty tą brzozę bierzesz?

Cieszę się z tego A6W. Bo dzięki nowemu wyzwaniu jakoś we mnie nowe siły wstąpiły.
Ilion, Bettix, Melkas i Agika Może jeszcze ktoś się skusi?
Jejku to trwa dłużej ni nasz słodyczowy post.

Bettix dobrze, ze nas mobilizujesz, zgadzam się, że musimy w końcu wziąć się za siebie A odnośnie zakupów kosmetycznych to ja mam od nowego roku takie postanowienie, kupię nowe jak stare wykończę, bo kupowałam a nie smarowałam. Qurde muszę wrócić do regularności, przydałoby mi się obejrzeć rozmowy w toku. To by mnie zmobilizowało.

A ja nawołuję resztę: A_Neska, Olunek, SzatAnka co u was dziewczynki słychać?

MElkas ceiszę się bardzo z tego NW, wczoraj małż ze mną wyszedł, bo mama jest u nas i została z dziećmi. Idę i mówię do niego, że sama będę się bała chodzić, a za chwilę z naprzeciwka idą dwie panie z kijkami. Jedna około mojego wieku, a druga to jej mama. Więc zagadałam do nich, żeby mi o technice powiedziały, bo ja pierwszy raz. No i się zgadałyśmy, że ta dziewczyna też nie ma z kim chodzić, bo mama wyjeżdża. Więc będziemy chodzić razem Cieszę się bardzo, zwłaszcza, że mieszka jakieś 300 m ode mnie I podobało mi się bardzo.

Pozdrawiam was i miłego dzionka.
__________________
Papatki
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując