Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-19, 15:19   #720
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Wracając do wczorajszej awanturki
Hmm, widzę,że NAN nie fatyguje się ,aby przeprosić za wczorajsze niesłuszne oskarżenia. Myslałam,ze się jeszcze odezwie w tym wątku ,aby sprostować sytuację, a tu cisza.

Nie zaglądałam tu od miesięcy, ale ręce mi opadają.


L-V - cóż takiego strasznego napisała Pitipel? To, że nieuprzejmie jest ładować się do nas bez przywitania z żądaniami zakupów dla siebie..?


Odeszłyśmy stąd i lepiej nam u siebie, to nie my przywołałyśmy tu temat Femineus , dziewczyny zareagowały tylko dlatego, że źle pisano o naszym forum, względnie rozbawione wypieraniem się uczestnictwa w Femineus Sandiji i Alchemiczki ( wg mnie naprawdę obłudnie ).


Proponuję poczytać posty na starym Femi obydwu dziewczyn. Nie ujmując temu, że wypowiadały się miło i sympatycznie - brak wiedzy w dziedzinie biochemii jest ewidentny. Proponuję jednak nie dokształcać się więcej na "brzydkim słowie" jeżeli powoduje to u Was wyrzuty sumienia i nie daje się pogodzić z moderowaniem na Wizażu.

Paulo - nikt przepraszać nie będzie, bo nie ma za co, jedyną osoba która przeprosić powinna, jest Sandija. Nie dość że skopiowanie jest ewidentne, to proces "wynoszenia informacji" był widziany przez administratora. Jasnym jest, że i tak mało osob w to uwierzy, w końcu został tu dawno dokonany podział na dobrych i złych

Bardzo prosiłabym o wstrzymanie się tu przed szkalowaniem i ocenianiem, każdy jest u nas mile widziany, wg mnie atmosfera - także dla całkiem nowych użytkowników - jest bardzo przyjazna, a jezeli forum komuś się nie podoba, wchodzić nie musi. Jeżeli już kropkujecie jakieś słowo, wypadałoby byś konsekwentnym i faktycznie o Femineus nie pisać.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora