Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trwała - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 09:54   #2130
azumia
Raczkowanie
 
Avatar azumia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 45
Dot.: Trwała - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam wielką ochotę sprawić sobie trwałą na grubych wałkach Mam w tej chwili fryzurkę raczej krótką - trochę bąbkowatą - podobnie jak w avatarze. Jeszcze tego nie konsultowałam z moją fryzjerką czy będzie mi dobrze ale bardzo się napaliłam.
Dawno temu moja mama robiła koleżankom i babciom trwałe i wychodziło jej całkiem dobrze, więc zastanawiam się też nad taką możliwością żeby ona mi ją zrobiła... Tylko, że kiedyś używało się innych wałków, płynów i nie wiem jeszcze czego.

Jeśli któraś z Was kiedykolwiek robiła trwałą w domu to napiszcie proszę co do tego trzeba mieć??? Wałki, jakie płyny, bibułki... coś jeszcze?
Najwazniejszy jest dobry plyn i waleczki. Osobiscie kupilam plyn z serii "Celia" mocny (mam geste mocne wlosy,dla cienkich i delikatnych potrzebny slaby plyn) waleczki w zaleznosci czy ma byc mocny skret-to cienkie,slabszy -to grubsze,dobrze skrecic i dobrze nawilzac . To w zasadzie wszystko,trwala robie sama od lat poniewaz na moje wlosy fryzjerzy krzycza sobie 300zli jeszcze jestem niezadowolona...
Teraz lece na ogrod ale jak znajde chwilke to wkleje zdjecia mojej trwalej robilam 4dni temu i jestem szczesliwa...pozdrawiam buziaki
__________________
azumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując