Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dda
Wątek: Dda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 11:50   #2940
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Cherry, kochanie przeczekaj to, mama ma teraz trudny okres wiem o czym mówisz, bo my mamy w domu umierającą babcię jest z nią strasznie, leży, już nie mówi, ciągle kroplówki, ledwo je... mnóstwo odleżyn ma, cewnik, ostatnio był chirurg, wycinał część ciała, bo noga jej zaczęła gnić Okropność, leje jej się przez skórę, a mama się nią opiekuje codziennie... Pieluchy, podkłady, opatrunki, kroplówki, karmienie... Wiesz ile razy oberwało mi się za żywota?? Za to że zawracam jej głowę pierdołami albo że mnie prosiła żebym coś zrobiła i nie rzuciłam się na łeb na szyję by to robić... Wiem że wcześniej miała dla mnie mnóstwo czasu, ale ta sytuacja ją strasznie męczy... całą energię zostawia tam... I wybaczam jej... Ty też wybacz swojej mamie... Umarł jej ojciec - nieważne jaki był - dał jej życie i jakoś musiała być z nim związana... Jestem pewna że sytuacja się uspokoi! Będzie dobrze
Dziękuję Potrafię sobie wyobrazić, co przeżywacie, ponieważ babcia mojej przyjaciółki jest właśnie w ostatniej fazie Alzheimera. Podobnie jak Twoja mama jej też poświęca cały swój wolny czas mamie. Bardzo współczuję mojej przyjaciółce i jej rodzinie, podobnie Tobie
Wybaczyłam mamie W dniu gdy dziadek zmarł przytuliłam się do niej, a ona powiedziała mi "tak dużo mi wybaczasz, a ja cię tak bardzo kocham" I wiem, że to te słowa są ważniejsze, niż to co wykrzyczała wczoraj. Dlatego ruszyłam tyłek, poszłam do sklepu, kupiłam co potrzeba. Rozmawiałam też telefonicznie z mamą, jest w porządku, zabieram się za odkurzanie. Mama ma w końcu tylko mnie.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora