Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - abc nailstore
Wątek: abc nailstore
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 21:47   #226
markotka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: abc nailstore

Jako jedna z niewielu tutaj dyskutujących miałam okazję pracować produktami ABC. Dobrarada wykonała kawał dobrej roboty, ale pierwsza warstwa polara była za gruba i stąd sytuacja-żelu zabrakło, ale żeby wiedzieć ile i jak żel nałożyć należałoby udać się na pokaz-darmowy, chociażby z ciekawości. Linia Perfection to standardowe żele, jak już zresztą było pisane i niczym wielkim nie zachwycają. Skolei linia Implus to już zupełnie inna bajka. Odniosę się tylko do żelu sculpture, bo piszecie, że każda inna firma ma takie żele jak ABC, jaka firma w takim razie posiada taki żel jak Sculpture? Żel ten po nałożeniu na pędzelek jest rzadki jako woda, ale można go powiesić włosiem do dołu i nawet po upłynięciu 30minut nie ruszy się z miejsca i dokładnie tak samo zachowuje się na paznokciu-sprawdzałam! Z firmą ABC nie jestem związana, na ich produktach również nie pracuję na stałe, bo mam za mało klientek i nie zdąrzyłabym zużyć żelu przed upływem daty ważności.
Wiele z Was krytykuje firmę ABC i jej produkty tylko przez pryzmat Pauliny, co fajne nie jest. Sama Paulinę spotkałam raz, a nie mam zwyczaju wydawać osądów o osobie, której bliżej nie poznałam, więc się w tej kwestii nie wypowiem, ale myślę, że jeżeli macie coś do samej Pauliny, to powiedzcie jej o tym, a nie obrabiacie jej d... za jej plecami.
Zauważyłam też tutaj kilka osób, które udzielają się, bądź udzielała na forum Pauliny i ich stosunek do niej był zupełnie odmienny niż teraz, a najciekawsze są osoby, które do forum Pauliny dostępu nie mają, a i tak wiedzą co się na nim dzieje

Tak jeszcze odchodząc od tematu, mam gloss od Dobrejrady i nie żółknie on nawet na solarium, jedynym jego minusem jesto to, że po 2-3 tygodniach matowieje

Edytowane przez markotka85
Czas edycji: 2010-04-21 o 21:49
markotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując