Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-23, 19:29   #2482
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.

Dzięki dziewczyny

Wrzucam nowe pomadki, tym razem Sensique Volume&Shine (ok 4zł)

'ma bardzo fajną kremową konsystencje, podoba mi się jej zapach i to, że nie 'smakuje', nie ma nachalnego zapachu ani smaku. W sam raz na dzień, nie jest mocno napigmentowana. Trochę ciężko wydobyć jej kolor.

1. 300 - niesamowity kolor, jedna z bardziej napigmentowanych kolorów w tej kolekcji. Ni to różowa ni to czerwona z bardzo fajnymi drobinkami.
2. 309 - ten kolor jest tak zbliżony do mojego naturalnego koloru ust, że miałam wrażenie że nakładam przezroczysty balsam. Wydobyła kształt moich ust.
3. 304 - lekko pomarańczowa, wspaniała do delikatnych makijaży dla wiosen i jesieni
4. 307 - różowy bardzo delikatny kolorek, dla mnie trochę za jasny, chyba przyzwyczaiłam się do ciemniejszych szminek.
5. 308 - ma złote drobinki, za co ją bardzo lubię. Chłodny odcień różu, nieco ciemniejszy od nr307.
6. 303 - tak naprawdę jest ciemniejsza niż na zdjęciu.
7. 306 - taki odcień różowego lubię, będę wykorzystywać ja przy chłodnych makijażach i smokey'ach (nie domalowałam się haha)'
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując