Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fergii w roli głównej - spotkanie zaowocowalo makijażem i zdjęciami :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 22:31   #20
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Fergii w roli głównej - spotkanie zaowocowalo makijażem i zdjęciami :)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Piękny makijaż i świetne zdjęcia Ewesko
Fergusonek wygląda codownie, inaczej niż na swoich makijażowych wątkach ale jednocześnie bardzo ładnie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Spotkaly sie takie dwie coooo bylo niemalże pewne takim exttraa Wyniikiem jaki Widzimyyyyy teraz My na zdjeciach!!
Pewnie kazda z Was przed spotkaniem miala lekkeigo stresika myslac-ciekawe jak ona bedzie i jak to bedzie
Dziękuję Stresika nawet nie miałam, tylko pomyślałam sobie co Fergii powie jak mnie zobaczy praktycznie bez makijazu

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Piekny
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Ewesko jesteś mistrzem!!!!!nie wiem gdzie pracujesz ale to twoja misja!!!takie piękno tworzysz!!!!!!!!!!!!!!!!! !!nie znam lepszej wizażystki!!!!!!!!!!!!!!M adzia wygląda obłędnie pięknie
o makijażu można by pisać,pisać i pisać-piękne barwy,położenie cieni,świetne poliki!!!
Madzia jak nie Madzia-ale to na plus-jak potrafisz z pieknej kobiety zrobic jeszcze piękniejszą!!!!!!!!!!!!!
jak ja bym chciała do Ciebie na kawkę wlecieć i na bułki z serem(bo mi nie wyszły)
Dziękuję Sylwuś Kochana jesteś, Twoje makijaże zawsze są takie budujące Na kawkę zapraszam, na bułki też, na makijaż również i na zdjęcia jak chcesz też
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując