Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z Tłuszczem II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-27, 09:10   #811
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Inch:
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!!!!!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Co do ćwiczeń nie obciążających kolan...hm...pierwsze skojarzenie to piłeczki, na nich zawsze jest lżej dla stawów. Natomiast najlepiej na uda i posladki dzialają półprzysiady, wypady, martwy, dzień dobry (zaskakujące, ale też)- jeśli one obciążają Ci kolana, pokombinuj z wersjami np spróbuj lekkiego plie, oczywiscie zawsze możesz wykorzystać ćwiczenia w klęku podpartym, w leżeniu bokiem itd. Nie wiem, czy zrozumiałaś? Nie wiem nic o Twoim problemie z kolanami, więc trudno coś więcej powiedzieć...

Dziś mam 3h wieczorem na sali, już nie mogę się doczekać. Mam urodziny i roznosi mnie energia, która w tej chwili kumuluje się głównie w nozdrzach, bo ciągle kicham, katar nie daje mi spokoju...

Ale się rozpisałam
Rozpisuj się częściej, chwilami mam wrażenie, że prowadze tu osobisty dziennik

Dziękuje za propozycje ćwiczeń Zrozumiałam wszystko oprócz tego co to jest "dzien dobry" ?? Wykroki i przysiady uwielbiam, kiedyś je robiłam ze sztangą/sztangielkami, teraz nawet normalnych nie daje rady ale pokombinuje, bo głównie z dolnymi partiami mam problem (mam niestety budowe gruszki). Ostatnio nawet troche biegam

Suz: prześlesz mi to zdjęcie jak będziesz mieć chwilke? kalia85@o2.pl
Mako nie przemęczaj się tak

Wiecie coooo... zjadłam wczoraj lody tiramisu z polewą czekoladową - byli u nas rodzice mojego Pawła i zrobiłam pucharki z lodami (dla siebie bez bitej śmietany) zjazdłam, bo oni i tak uważają, że jestem szczupła i nie chciałam wysłuchiwać zrzędzenia, że się odchudzam. Ale mam taaaaaaaaakiego kaca moralnego poza tym nie były tego warte - strasznie słodkie i zamulające
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując