Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-30, 21:51   #3082
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja mam Godivę i New Shampoo zakupiłam na urlopie w Pradze (chyba najbliższy sklep Lusha w okolicy )
obydwa mają zniewalające zapachy, uwielbiam jak włosy nimi pachną cały dzień. też czytałam, że po Godivie trzeba jeszcze dodatkowo odżywkę, natomiast jak jej nie używam (bo nie mam ) to też nie jest źle, a zostaje mi dzięki temu niczym niezmącony zapaszek jaśminu
New Shampoo wzięłam na moje kłopoty z włosami, które raz na jakiś czas zaczynają się buntować i wypadać, więc dopiero jak zużyję kostkę to napiszę jakie u mnie były efekty
ogólnie - sklep Lush to miejsce, w które można wpaść i nie wychodzić przez długie godziny, ja byłam dwa razy, bo za pierwszym nie mogłam się na nic zdecydować - za wiele tego było; dopiero za drugim razem, uzbrojona w karteczkę z moją wishlistą (po sprawdzeniu opinii tu, na yt, na forum lusha) zrobiłam skromne zakupy na 100 zł... ;P

chociaż muszę dodać, że zawartość sls wcale nie czyni ich takimi super naturalnymi kostkami szamponowymi ale to tylko takie marudzenie wieczorową porą
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora