Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z Tłuszczem II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 09:37   #819
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Walka z Tłuszczem II

Kalijka, jak dobrze, że jesteś! Po całym tygodniu wchodzę tutaj, żeby rozpromienić twarz, poczytać co u Was, a tu- lipa...Dziewczyny, nie ma tak, jeśli taki introwertyk jak ja zaczął się otwierać, to Wy też możecie

Ja pączka poproszę, akurat do kawy Ja ostatnio nawet dobrze się trzymam, zaczynam wracać do formy, mimo wczorajszych 5 gałek lodów i spaghetii bolgnese na obiad Dziś miałam jechać na długi wypad rowerowy, ale się rozlało, więc zostało mi pisanie wstępu do mgr,a później idę do kina. Mam zakwasy po wczorajszym. Zauważyłam ostatnio, że większość moich klientów lubi oszukiwać- przychodzi do klubu i czeka na baty, bo inaczej nie wykonuje poprawnie ćwiczeń, bo im się nie chce. Uwierzycie?

Kalijka, opowiadaj co u Ciebie, niech te leniuchy się zawstydzą...Zazdroszczę Ci joggingu, u mnie obecenie o bieganiu nie ma mowy, bardzo za nim tęsknię. Mam dosyć ruchu w pracy, ewentualnie dodaję sobie ćwiczenia w domu, pilates i jogę.
Co do Twojego zastoju, nie obcinaj kalorii, ja dodałabym "szybszy" trening, wplotłabym interwały albo jakieś superserie etc., daję głowę że za tydzień ruszy. Też kiedyś zażywałam Thermo, wydawało mi się że pomagał, ale to chyba było placebo To bardzo leciutki spalacz A dostałaś w końcu fotkę od OBIJAJĄCEJ SIĘ SUZANY?

I jeszcze coś na koniec, z serii co to Inch potrafi. Kupiłam sobie super krem do stóp, a że ostatnio mam wysuszone usta, wczoraj na noc posmarowałam sobie nim grubo usta, tak że były prawie białe. A dziś? Inch wstaje, patrzy do lustra a tam grube płaty skóry schodzą mi z warg!!! Nie doczytałam, że to był krem silnie zluszczający, z kwasami. Niech żyje inch, lol
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując