Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z Tłuszczem II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 18:11   #825
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Walka z Tłuszczem II

my dee:

Dzięki napewno się nie poddam

Mako:

Dziękuje

Mogłabym Ci opisać redukcję, ale to temat rzeka... poczytaj prosze posty podwieszone na dietetyce i tu na fitnesie. A w razie czego-pytaj

Suzana:

Jeszcze raz dzięki za zdjęcie Wydawało mi się czy wspominałaś kiedyś o zdjęciu Inch w stroju kąpielowym?

Wiesz, myśle że Twoi koledzy w pracy byli zachwyceni widząc Cie na szpilkach i w miniówce No ale poza tym współczuje tego wieczoru, też byłabym zawiedziona i rozgoryczona.

Też jestem zaskoczona postępami jakie robi Twoja siostra, bo trenuje naprawde krótko z tego co mówiłaś. Widać, że jesteś dobrą trenerką!! Z mojego towarzystwa nikt nie ćwiczy, o siłowni już nie wspomnę. Koleżanki narzekają na dodatkowe kilogramy, ale żadna nie chce ze mną iść pobiegać. A szkoda...

Fakt, Inch wygląda super masz jeszcze jakieś jej zdjęcia?
Musze przyznać, że aż złapałam doła, przy Was jestem grubaską
no ale to się niedługo zmieni pracuje nad tym

Nie przynudzasz i nie wiem skąd Ci się wzięło "Dobra, idę sie ubrać i biorę psa na spacer, bo zaraz i tak mnie wywalicie" No wiesz

Inch:
cieszyłam się z efektów po 1 m-cu, a po 2... szkoda słów. Ważne, że mam nowy program. Mam nadzieję, że czasowo się wyrobię.. ostatnio doba mi się skurczyła

Jeśli Ty piszesz, że zawsze miałaś problem z wagą (i zdrowiem) to dla mnie już chyba nie ma żadnej wymówki i wytłumaczenia. I tym bardziej chylę czoła dla Twoich osiągnięć

Miłego wieczorku dziewczyny

_________________________


Cześć dziewczyny Widze, że u Was majówka bardzo intensywna, bo żadna nawet nie pokazała się w wątku ja niestety spędzam ją na nauce (w sobote mam 2 ostatnie egzaminy) i "dopieszczaniu" pracy mgr. Wczoraj zjadłam 4 kostki czek. gorzkiej, bo "organizm się domagał" i ona "pomaga w nauce" poza tym therm chyba na mnie nie działa-ma w składzie l-karnityne, kofeine, guarane a wogóle mnie nie pobudza... wręcz przeciwnie wogóle ostatnio jakaś sflaczała jestem, zero energii... ok, nie marudze już. Miłego dzionka

Edytowane przez kalija
Czas edycji: 2010-05-03 o 08:59 Powód: dopisek
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując