Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 21:32   #4131
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Hmm chyba łatwiej byłoby zebrać podobnie jak w podsumowaniu, do którego link jest na pierwszej stronie. Podkłady podzielone na tonację, resztę też tak można podzielić i do danego postu wrzucać zdjęcia podkładów itp. Zawsze można edytować wątek, żeby na bieżąco dodawać nowe informacje
Ja się piszę na dodatkowe przeglądnięcie jakiegoś wątku o minerałach (EDM lub Pixie) bo nie mogę się do tego zabrać, a tak to bym miała motywację Tutaj nie ma zbyt wielu informacji o minerałach.

Dziewczyny, mam problem Chce się pofarbować na rudo, ale nie mam pojęcia czy w ogóle by mi pasował i jaki odcień...
Wklejam jeszcze raz kawałek ( ) twarzy i rudości, które zwróciły moją uwagę.
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że pożyczyłam Twoje zdjęcie, ale wrzucam kilka propozycji (niestety ostatnio zauważyłam, że fotki na moim laptopie są trochę innego kolorku więc wsio jest tak "mniej więcej" Ale mam nadzieję, że widać cokolwiek

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby taki wątek zrobić na zasadzie - post z podkładami płynnymi plus fotki, post z podkładami w musie plus fotki... etc. edytowane w miarę pojawiania się nowości na rynku.
Myślę, że dzielenie na tonacje nie ma sensu, bo dużo dłużej z tym zejdzie, a czasem naprawdę trudno jest to do końca określić.
Podoba mi się taki podział. Byłoby bardzo przejrzyście i można by szukać tego na co się ma ochotę np. tego podkładu w musie, a nie płynnego
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora