Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-01, 22:07   #4140
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

myślniki wkleiły się do adresów, trzeba je usunąć, żeby działalo 2 bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez Saya
Ja uwielbiam peeling enzymatyczny Ziaja Nuno (niby do cery trądzikowej,a ja mam raczej suchą, ale nie narzekam), jest delikatny,ale robi co trzeba i nawet troszkę rozjaśnia skórę
To muszę wyskoczyć do natury, mój mi się kończy. Żel nuno polubiłam, więc to może też

Cytat:
Napisane przez antoninne0216
2 i 4 są bardzo fajne rudy dodaje charakterku i zadziorności- wiem coś o tym teraz mi włosy ściemniały na kasztan, ale mam pełno zdjęć z dzieciństwa z mocno rudymi włosami, piegi na całej twarzy, skóra jakby mąką wysypana, a do tego czarne oczyska. miałam taką siłę wewnętrzną czy coś, jakby nic mi nie mogło stanąć na przeszkodzie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------



nie, wrażliwcem nie jestem. peeling z kawy? nie wpadłabym na taki wynalazek
Madzia14, ruda3d, skoro tak zachwalacie aspirynę to coś w tym musi być a skoro jeszcze rozjaśnia to koniecznie wypróbuję
dziękuję za pomoc
Jak się urodziłam to podobno byłam miedziana potem platynowa i zaczęłam ciemnieć, teraz jest o to to

Nie czytałaś o peelingu kawowym na wizażu ? Ja na całe ciało używam z kawy niezaparzonej, na twarz brałam delikatnie z kawy zaparzonej, odsączałam fusy i dodawałam żelu do twarzy do tego. Skóra jest cudownie gładka ale to mocna tarka

Aspiryna bardzo ładnie mnie oczyszcza, tonik aspirynowy tez jest bardzo fajny. Zawiera śladowe ilości kwasów, więc niestety nie można się cały dzień na słońcu smażyć...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora