Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 22:24   #3088
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja jestem za odciskaniem, na pewno mocno nawilżać przed nałożeniem podkładu, może zmienić formułę podkładu na jakiś czas (albo nawet firmę) . Co do dobrze nawilżającego oleju to ja polecam z arbuza , może nie nawilży tak fenomenalnie jak np.ze słodkich migdałów (swoją drogą ten polecam 100% stężenie na końcówki włosów), ale za to niekomodenny. Na noc grubą warstewkę jak maskę nałożyć dobrze nawilżającego kremu (z niezapychających polecam Iwostin purritin rehydrin - do cery trądzikowej, ale dobrze nawilża i nie powinien zapchać). Krem mówię na razie, zanim dojdzie zamówienie z tym czymś 'na ratunek' (olejem?), bo jednak łatwiej się dostać do jakiejś dyżurnej apteki niż czekać tydzień na zamówienie. Co do hydrolatu to oczarowy raczej do najłagodniejszych nie należy. I jeszcze spytam , jakiego primera używasz?

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Pozwolę sobie zacytować opis z mazideł grazkoko (Grażynko? Nie wiem jak się do Ciebie zwracać )
'Oczar, który przez Indian Ameryki Północnej był otaczany czcią za jego szczególne właściwości, wykazuje wybitnie silne działanie ściągające, przeciwkrwotoczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne'
'Hydrolat oczarowy jest doskonałym środkiem w pielęgnacji cery tłustej, zanieczyszczonej i z rozszerzonymi porami.'
Co prawda dalej jest napisane,że polecany również do cery wrażliwej, ale to co wyżej zacytowałam wskazuje na to,że on także mógł przyczynić się do przesuszu. Ja bym odstawiła na rzecz delikatniejszego.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora