Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 18:55   #1035
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Nienawidzę tępych ludzi, którzy nie rozumieją jaka jest różnica między przedpłatą a pobraniem.
Kupiłam materiał i dostaję maila:

Cytat:
Proszę o wpłatę powyższej kwoty - oto dane potrzebne do wpłaty:
[nr konta]

[dane adresowe]

Proszę nie pisać w tytule przelewu nr.-y aukcji, nazwy tkanin, iłość, jedynie nick(login) z Allegro lub nazwisko odbiorcy.

W tytule niezbędne jest podanie Nicku(Loginu) z Allegro, lub nazwiska odbiorcy.
Brak Nicku(Loginu) znacząco opóżni nadanie paczki.
Wpłaciłam wg. opisu z aukcji kwota za przedmiot + 12 pln za paczkę pocztową. Po czym dostaję maila:
Cytat:
Witam Sz.P. [moje dane],

Dziękuję za udział w transakcji i zakup następujących przedmiotów:
Aukcja Ilość sztuk
Suma: 3

Koszt zakupu wynosi:
19,50 zł

Proszę pamiętać o tym, że przy odbiorze kurier ma otrzymać kwotę 17zł za dostawę.

Proszę o wpłatę 19,50 zł - oto dane potrzebne do wpłaty:
[nr konta]

[dane adresowe]

Proszę nie pisać w tytule przelewu nr.-y aukcji, nazwy tkanin, iłość, jedynie nick(login) z Allegro lub nazwisko odbiorcy.

W tytule niezbędne jest podanie Nicku(Loginu) z Allegro, lub nazwiska odbiorcy.
Brak Nicku(Loginu) znacząco opóżni nadanie paczki.

Towar wyślę po otrzymaniu pieniędzy na adres:
[mój adres]

Życzę zadowolenia z kupionego towaru i zapraszam do korzystania z mojej oferty w przyszłości.

Pozdrawiam.
W treści aukcji nic o kurierze nie było wiec napisałam kobicie na ile i za co przelew poszedł.
Babka odpisała, że wysyła tylko kurierem. Oczywiście to, że takiej informacji nie było w opisie aukcji, pominęła.
Pal licho te 5 pln, dopłacę, ale dopytałam jeszcze ku ścisłości czemu mam płacić kurierowi 17 skoro robię jej bezpośrednio przedpłatę i jaki w takim razie jest to typ przesyłki, za pobraniem czy z przedpłatą, a baba za nic nie pojmuje o co mi chodzi i tak już w 3-cim emailu tłumaczę...
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora