Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoła muzyczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 18:29   #2
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Szkoła muzyczna

Ja skończyłam co prawda tylko I stopnia, ale radziłabym wziąć się za coś, co gwarantuje dobrze płatną pracę. Nie oszukujmy się, praca muzyka nie opłaca się zbytnio, chyba, że jest się wybitnie uzdolnionym wirtuozem, przeciętni mogą sobie pozwolić na conajwyżej prace organisty w kościele, rzadko przyjmują do orkiestr, ewentualnie można uczyć w szkole muzyki... Moja koleżanka kończy właśnie konserwatorium muzyczne, cudownie gra na flecie poprzecznym, jest zapraszana na różne koncerty, ale nie ma z tego rzadnych pieniedzy i musi tymi artystycznymi dłońmi zrywać truskawki... wydaje mi się, że szkoła muzyczna I stopnia daje wystarczające przygotowanie muzyczne i jęśli będziesz chciała grać dalej, to będziesz grala dla prywatnych przyjemności, chyba, że faktycznie chcesz tym zarabiać na życie... ale tu przed Tobą baaardzo ciężka droga... mam nadzieję , że zbytnio nie pesymizuję, ale widzę jak znajomi się męczą i cieszę się, że zrezygnowałam z dalszej edukacji w tym kierunku, co nie znaczy, że skończyłam z muzyką- o nie
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując