Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-25, 08:02   #610
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Beliczku trzymaj się

No i zapomniałam, ze miałam wam powiedzieć o tej pracy

No oczywiście wyszły jakieś problemy, i to oczywiscie przeze mnie, bo ja zawsze robię problemy . Otóż na poczatku czerwca, 8 dni, będę pracować jako ankieter PBS (dla niezorientowanych - Pracowni Badań Społecznych ). Jest to zlecenie dla SKM, więc będę przepytywać ludzi w SKMkach . ALe tylko na trasach Gdańsk i dalej (SMętowo, Malbork). No i w czym problem. Otóż to, ile się zarobi (a przez te 8 dni naprawde mozna zarobić nieźle, bo praca jest dosyć ciężka i mało chętnych) zależy od tego ile sie w tych skmkach wyjeździ czasu. No i oczywiście ja, goniona rządzą pieniądza zapisałam sie na niesamwoitą ich ilość . I dopiero rodzina w domu pomogła mi zdać sobie sprawę z tego ze nie dam rady...Najpierw praca 13 godizn...potem jeszcze podróż godzinę z gdańska do redy...3-4 h snu i znowu do gdańska... No i dzisiaj muszę do nich zadzwonić i powiedziec zeby mnie z kilku wypisali . Wolę już zarobić mniej, ale nie paść trupem . Mam nadzieję, ze nie będzie zadnego problemu (ale dzisiaj są jeszcze następne grupy ludzi do zapisywania się, więc mam nadzieję że nie bedzie).

No i widzicie jak to ze mną jest . Same problemy

P.S. Jedno co mnie pociesza, to to, ze zapowiedzieli że już w czerwu nawet mogą być kolejne badania, więc też pewnie będzie mozna troskze zarobić

Ale się rozpisałam . Miłego dnia życzę
aisne jest offline Zgłoś do moderatora