Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy wasza szafa z ubraniami pęka w szwach?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-22, 07:08   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy wasza szafa z ubraniami pęka w szwach? - A WASZYCH PANÓW?

Moja nie pęka raczej. Bo to, czego nie noszę, na bieżąco wyrzucam. A raczej daję mamie do zagospodarowania, a mam chomik, chowa i nie wyrzuca.
Mój tata ma peeełno ciuchów, uwielbia garnitury, krawaty, koszule... To może kupować i kupować, ma tego od groma i ciut ciut. Jeszcze mnie ciąga, żebym mu pomagała wybierać. Nie jest to złe, do czasu, aż nie jesteśmy przy 20 przymierzanym garniturze...

Ja kiedyś nie cierpiałam chodzić po ciuchach, nudziło mnie to... A teraz lubię. Ale po sklepach, w halach i na bazarkach jest to dla mnie męczące, za dużo tego, zanim bym coś wybrała... Wolę sklepową masówkę. Zwłaszcza, że moje znajome preferują raczej właśnie bazarki, niejeden raz widziałam dwie osoby mw tym samym, a jeszcze nikogo, kto by miał takie ciuchy jak ja.
Jeszcze niedawno wszystko ze mnie spadało, a teraz mam 163 cm, mogę nosić i dorosłe ciuchy i te z kolekcji dziecięcych.
Nie mam dużo ciuchów, w szafie luźno. Ale jestem maniaczką sukienek i pięknej bielizny. I o ile tej drugiej nie mam za dużo, bo jakoś nie mogę upolować tego co mi się podoba w moim rozmiarze, to sukienek mam 7, plus 2 imprezowe. Jak na mnie 9 sukienek to dużo, tylko bluzek mam chyba więcej.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując