Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 17:53   #799
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Przebarwienia - POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez wimi Pokaż wiadomość
jakie kwasy i czy pozniej mozna się opalać? a jak nie kwasy to są inne mascie??
Czy te plamy masz na policzkach? Chyba mam podobne. Bardzo trudno jest je zlikwidować. Moje są raczej od solarium, więc ja już dawno wybiłam sobie z głowy opalanie. Dawno temu stosowałam acne derm i trochę jaśniały, ale nie byłam systematyczna i dałam sobie spokój
Zawsze na lato wychodziły bardziej. Rok temu jesienią robiłam kwasy u kosmetyczki, poprawa była duża, ale do końca plamy nie zeszły, a troczę wydałam kasy. Teraz postanowiłam się ich pozbyć całkiem, dodam ,że plamy są dosyć rozległe. Kupiłam acne derm i stosuję codziennie na noc od miesiąca. W tej chwili plamy zrobiły się wydaje mi się,że ciemniejsze, ale dziewczyny pisały,że przy kuracji acne derm tak może być, więc staram się być cierpliwa. Moja ciocia ma mi z Niemiec przysłać pigmanorm, więc może wypróbuję jeszcze to, jak acne derm zawiedzie. Wiem,że przy plamach trzeba cierpliwości. W tej chwili wyglądam nie ciekawie, podkład też nie pokrywa tych plam.
Jeszcze jedno przy przebarwieniach żadnego opalania, już dawno zapomniałam o słońcu, a na dzień krem z wysokim filtrem. Ja używam emulsji avene 50+ bo super nawilża.
Powodzenia ci życzę
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując