Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 19:07   #1784
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Współczuję Ale jesteś dobrym człowiekiem, skoro dokarmiasz koty Na siniaki u mnie działa arcalen
Ano, mam to po mamie. Ona też od dzieciństwa latała za kotami i tak jej zostało, więc i na mnie przeszło. Chociaż dla domowych kotów (teraz już tylko mojej Koty, bo mamowy Kot zaginął przed Wielkanocą ) miski mamy w domu, to przed domem też zawsze stoi cała bateria - i z wodą, i z mlekiem, i z chrupkami, i jak któryś przyjdzie i ładnie poprosi, to nawet jakąś puszkę dostanie. Także zwykle kręci nam się koło 5 kotów, w porywach do 10
I dzięki za przypomnienie o arcalenie, zapomniałam że go mam Co prawda na razie siniaka nie widać, o dziwo, ale pewnie się pojawi.


No i ogólnie dziękuję wszystkim za troskę o moje biedne kolanko Jakoś chodzę, chociaż ostrożnie, bo mnie pobolewa. Ale jak nie kucam i się nie schylam, to da się żyć

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dzisiaj pół dnia spędziłam na.... Men's day TŻ skoczył z 90 metrów (dowiedziałam się chwilę przed skokiem, ale chyba nie bałam się bardziej niż on ). Słońce prażyło niesamowicie Ale mimo filtra pojawiło mi się stado piegów, jednak filtr Lirene jest do kitu Znacie może jakiś nowy filtr, który nie ma alkoholu i nie zapycha?
A co to za Men's Day I rozumiem, że TŻ na bungee skakał Fajne przeżycie, z chęcią bym powtórzyła , zwłaszcza, że skakałam tylko z 55metrów, no i to było jakieś 9 lat temu.
A co do filtra to ja mam spray Antheliosa, ale z tego, co kojarzę, to on ma denata. Krzywdy mi co prawda nie czyni i ładnie wygląda pod makijażem, ale teraz się zaczęłam zastanawiać nad tą destabilizacją Wyszłam już z obiegu, bo w sumie ostatnimi czasy albo używałam Avene albo innych, co do których miałam pewność, że są pod tym względem ok. A co do tego nie wiem

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A na paznokciach mam swój nowy Miami Beet, zakochałam się w tym kolorze i co chwila patrzyłam na ręce W ogóle ostatnio zaszalałam lakierowo, coś czuję, że przekroczyłam 50 buteleczek
Nic nie mów, sama mam ochotę na ten kolor od dawna, a ochota się zwiększyła, jak ostatnio na lakierowym ktoś go pokazywał. Nie mam nic w podobnym kolorze i naprawdę mogłabym mieć, zwłaszcza, ze on wcale nie jest jakiś bardzo rażący i do pracy by uszedł

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Nie ma za co. Mi on pasuje, z tego co wiem gayenka i Vibeska też są z niego zadowolone.
Za tą cene, to ja bym go choćby jutro w ciemno kupiła, ale i tak nie mam jak. U mnie Naturę dawno już zlikwidowali. Znaczy sklep został i jest moim ulubionym w sumie, ale to już nie ta sieć
A sypaniec naprawdę mi potrzebny, właśnie dziś wykończyłam swój Jeszcze udało mi się zużyć spray do stóp, a żel pod oczy zaliczył kosz. Otwarty był ponad rok, a po ostatnich przejściach nie będę ryzykować kolejnego podrażnienia.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora