Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze wyniki w odchudzaniu ?? ja sie mam juz czym pochwalic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-10, 15:52   #19
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Wasze wyniki w odchudzaniu ?? ja sie mam juz czym pochwalic

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
no to gratulacje Ja schudłam od 1 lutego tego roku 24 kg Zostały jeszcze 4
Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
nie będę miała jo-jo. Mam doświadczenie w odchudzaniu. Schudłam 12 lat temu z 95 kg do 55. Wagę utrzymałam przez wszystkie te lata. Utyłam w ciąży od rzucenia palenia, hormonów i leżenia prawie przez połowę. Nie odchudzałam się niezdrowo - 1000 kcal, siłownia 3 razy w tygodniu, 3 x callanetics, marszobiegi. Paliłam ogromną ilość kalorii ćwicząc.
Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
nie anty, tylko hormony na podtrzymanie ciąży. Nie traciłam mięśni, bo miałam wysokobiałkową diete Mięśnie wyrobiłam podczas diety
Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie? 12 lat temu takim sposobem schudłam, i utrzymałam wagę. Najwidoczniej jestem "dziwna", bo ja dieta z większa ilością białka i dość nisko węglowodanową schudłam + wyrobiłam mięśnie. Jeśli chodzi o organizm - robiłam ostatnio wyniki do zabiegu - mam wszystko ok, więc mój organizm ma się dobrze.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

aaa, jeszcze coś. W tej chwili przestawiam się na dietę niskobiałkową (ale rozsądnie) bo wyrobiłam za dużo mięśni na nogach, i wyglądam odrobinie dzienie
Jak juz Cerveza pisala - takie tempo utraty wagi nie jest zdrowe, wrecz przeciwnie i cwiczenie przy diecie 1000kcal to masakra dla ogranizmu.

A w kwestii formalnej - to takie tematy sa wg mnie szkodliwe, bo tylko glupie/desperackie pomysly podsuwaja

Cytat:
Napisane przez martucha13 Pokaż wiadomość
Jest lista zasad,ktorych trzeba przestrzegac przy diecie wysokobialkowej ,np pic min.1,5 litra wody dziennie,zeby wlasnie nie obciazyc organizmu nadmiarem bialka.Jesli ktos sie decyduje na ta diete i przestrzzega zasad chudnie gubiac tluszcz-nie miesnie
Acha!Nie jest to niskokaloryczna dieta,tylko madrze i logicznie skomponowana,moze troche "nudna",jesli chodzi o wybor produktow,ale skuteczna w walce z tluszczem
Warto przeczytac ksiazke dr Dukana .
Jak to nie jest niskokaloryczna ? Oczywiscie, ze jest nisko kaloryczna i uboga w wegle i tluszcz.

Ciekawe jak masz nie palic miesni, skoro w ogole nie dostarczasz cialu ani wegli, ani tluszczu?

Co ta woda niby ma dac? Przy diecie wysokobialkowej istotne jest niedopuszczenie do zakwaszenia ogranizmu, do czego najlepiej sie nadaja owoce i warzywa, ktorych w pierwszej/pierwszych fazach Dukana nie ma
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując