Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - The She Space - wspólne zakupy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-14, 08:06   #22
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: The She Space - wspólne zakupy

Ja jestem chętna na połówki tych cieni, jeżeli znalazłaby się osoba, która też by chciała połówkę (koszt jednego to $3, więc połówka to $1.5) :
Be Kind to Strangers: Slightly metallic plum berry shimmer with a kiss of lavender <- Miciel
Be Your Own Best Friend: Midnight plum shimmer with a kiss of pink <- reniakicia
Give Dreams Light: Smoky iridescent cloud with turquiose and lavender twinkle
Be Offer an Ear: Blackened peacock blue with a hint of turquiose
Do the Happy Dance: Blackened blue ink shimmer with baby blue diamonds <- reniakicia
Take a Chance: Deep Sea blackened silverized aqua with lime green iridesccent light and baby blue sparkle <- reniakicia
Celebrate Red Lipstick: Almost impossible to describe...multi-dimensional cool iridescent....like fish scales only FABULOUS <- Miciel


Może którejś z Was też przypadną do gustu i będzie chciała wziąć pół na pół To cienie z tej kolekcji: http://www.theshespace.com/onemorecollection.html


EDIT: wpisałam połóweczki, zostały wolne jeszcze dwie, pogrubione
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-05-14 o 11:49
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora