Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserowa -moje doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-27, 21:12   #33
Ariya
Raczkowanie
 
Avatar Ariya
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 93
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny, czy ze swoich doświadczeń możecie mi pomóc, liczę na Ciebie KAMISOL, znasz sie na tym.
Miałam dzisiaj trzeci zabieg i jestem skołowana, nie wiem czy wszystko jest w porządku.
Rzecz w tym, że dwa pierwsze zabiegi robiła mi ta sama dziewczyna i wszystko przebiegało wg takiego samego scenariusza: ból znośny, po zabiegu pokrzywka, schodziła do końca dnia, póxniej jeszcze skóra podrażniona była dzień i wszystko ustępowało.
Trzeci zabieg i wszystko idzie sprawnie, bikini boli boli juz zdecydowanie bardziej, ale luzik, szczególnie, ze byłam na to przygotowana, bo moc lasera miała byc z zabiegu na zabieg większa, nagle w połowie laser padł. Umówiłam sie na dokończenie za 5 dni i dzisiaj byłam u innej dziewczyny zrobic tył ud. Mam założoną kartę i wszystko tam jest notowane, próba, moc itp, wiec ja nic nie mówiłam, pani nic nie pytała. Ale ból był dwa razy taki jak w poniedzialek,to była wręcz męka, (stwierdziłyśmy na koniec że następnym razem juz raczej bez znieczulenia sie nie obejdzie) a ten sam zabieg więc i chyba moc...? Uda bolały mnie jeszcze w drodze powrotnej do samego domu, teraz jednak nic i zero podraznień, jak by nic nie było robione!!
Zastanawiam się czy ten pierwszy zabieg był lepiej zrobiony, czy drugi, czy oba ??? Czy dopóki laser działał w poniedziałek to nic złego nie mógł mi zrobić (ale to chyba raczej byłoby juz jasne), czy mogł byc nieskuteczny?
Wiem że mogłam te watpliwości wyjaśniac na miejscu, ale dopiero teraz mnie wzięło...
Ariya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując