Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-16, 18:19   #1349
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II

Kociulku... nie za dobrze u Was z tymi chorobami... u nas Dawid też zaczyna pokasływać...
ja tradycyjnie mam mnóstwo problemów z TZ-em ale cóż... szkoda słów... wczoraj miała mnie odwiedzić koleżanka z mężem 2h przed spotkaniem odwołała - mż oczywiście się nabija, że takich mam znajomych... dzisiaj poszliśmy na targi mieszkaniowe... zachorowaliśmy na segment... i co z tego jak za nic na świecie nas na niego nie stać... padło, że zaczniemy szukać... teraz planuje mz remont łazienki, której wychodzi, ze jedyną odmianą będzie położenie płytek, bo się nic więcej nie zmieści - nawet nie mogę kabiny prysznicowej 90 założyć, bo nie zmieści mi się wtedy umywalka a pralka być musi... i jeszcze na zakończenie usłyszałam, że jak się w domu rodzinnym nic nie miało to teraz ma się nierealne oczekiwania...
sorry, że smęcę... ale jest mi bardzo przykro... a tak na prawdę to tak mnie odciął od znajomych, że nawet nie mam do kogo ust otworzyć....
__________________
Teraz Ja - czyli moje początki z biżuterią
hmmm mój blog
preferencje p. 243
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując