Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-28, 11:29   #1895
mofi
Raczkowanie
 
Avatar mofi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 116
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Hej kochane!!!
Oreganko zgadzam się w 100% z twoim stwierdzeniem że faceci zachowuja się jak mali chlopcy i najpierw coś zrobią a potem myśla. Ale trzeba by zrozumieli że trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.
Jeśli chodzi o moja sytuacje to moj ex równiez pisal smsy i gadal te wszystkie bzdury jak sie widzielismy. I momentami mimo że ja niesamowicie cierpialam i bylo mi zle to bylo mi szkoda go, że gość sie zagubil i w ogole.
Aż do tego ostatniego momentu, momentu mojej slabości o ktorym wam pisalam kilka dni temu. Jak oswiadczyl mi ze nie chce ze mna rozmawiac.Od tamtej pory nie mam z nim w ogole kontaktu ( a przez caly czas go mielismy). I coż moge stwierdzic...???? Jak mielismy kontakt bylo zle jak go nie mamy jeszcze gorzej, ale zmienilo sie to że zniknęła złudna nadzieja. Gość mnie olal i pewnie jeszcze nie zdaje sobie sprawy że te 59 sekund ostatniej rozmowy duzo zmienilo. Kochane zawzielam sie naprawde mocno. Nie odezwe sie już, niech zacznie ponosic konsekwencje swoich czynow, niech do niego dotrze że juz nie czekam na jego powrot z otwartymi ramionami. Chwilami jest mi naprawde ciezko, ale wierze że dam rade, w duzej mierze dzieki wam więc ściskam was mocno.
A on może kiedyś zrozumie ze stracil duzo, bo poki co jest zafascynowany swoja kolezanka ale... ten swiat jest tak dziwnie skonstruowany że jak kogoś skrzywdzimy to czesto sie to pozniej obraca przeciwko nam. Nie jestem mściwa i nie zycze mu zeby ktos go kiedys skrzywdzil tak jak on zranil mne.
Trzymajcie sie cieplutko moje dobre duszki!!!
mofi jest offline Zgłoś do moderatora